Ana sayfa

Gu'an county Weiruiou filter purification equipment co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Weiruiou Filtre ve Arıtma Equipment Co, Ltd 2000 yılında kurulmuş, Pekin-Kowloon Demiryolu ve Xingang Limanı'na yakın, Lincheng Geliştirme Bölgesi, Langfang Şehri, Çin'de bulunan profesyonel bir filtre fabrikasıdır.

 

10 yıldır endüstriyel filtrasyon alanında faaliyet göstermekteyiz.Dinamik bir profesyonel ekibimiz, yenilikçi teknolojimiz, verimli yönetimimiz ve en gelişmiş tesislerimiz var.Kompresörler için hava girişli toz filtreleri gibi çeşitli endüstriyel filtre elemanlarını OEM aracılığıyla üretip ihraç ediyoruz., Yağ filtresi, su filtresi, hidrolik filtre, mıknatıs filtre, havalı yağ ayırıcı, toz toplayıcı, sıkıştırılmış gaz yüksek verimli filtre vb., kağıt filtre, emiş filtresi, arıtma filtresi, seramik sinterlenmiş filtre, poli Işık ayırma filtre elemanları, metal tozu sinterlenmiş filtreler, özelleştirilmiş filtre elemanları, SS sinterlenmiş ağ filtre elemanları, su ve yağ ayırıcıların katılaştırılması, benzin kimya endüstrisinde ve otomobil endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürünlerimizin kalitesini sağlamak için yurt dışından yüksek kaliteli hammaddeler seçip ithal ediyoruz.Kaliteden taviz vermemek her zaman uyguladığımız bir politikadır.Aynı zamanda, QS9000~ISO9001 kalite kontrol standartları kesinlikle uygulanmaktadır.

Çin'de profesyonel bir filtre üreticisi olarak, sadece bir filtre üreticisi değil, aynı zamanda müşterilere çeşitli filtre çözümleri sunan profesyonel bir şirketiz.Ürünler Doğu Avrupa, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir ve iyi bir üne sahip uzun vadeli ve güvenilir ortaklıklar kurmuştur.

Çin Gu'an county Weiruiou filter purification equipment co., Ltd şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Yeni yüzyıla yeni bir adım atmak için 2000 yılında kurulan şirket, geçtiğimiz 12 yılda sıfırdan büyümeye zorlu bir yolculuk geçirdi.İşgücü genç ve enerjik.Çalışanların çoğu orta veya yüksek eğitimli ve çeşitli mesleki unvanlara sahiptir: insan odaklı kurumsal kültürel faaliyetler zengin ve renklidir.

 

Gu'an Weiruiou Filter Purification Equipment Co., Ltd., azimli çalışkanlığımız ve zorlu girişimciliğimizin ardından kuruluşundan bu yana 50'den fazla çalışana sahiptir;Ve profesyonel bir nakliye filosu.

Gu'an county Weiruiou filter purification equipment co., Ltd Gu'an county Weiruiou filter purification equipment co., Ltd Gu'an county Weiruiou filter purification equipment co., Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Diğer

Markalar : WEIRUIOU

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 70% - 80%